به گزارش خبرآوران طی روزهای گذشته ۶ نفر از جوانان قشقایی در گچساران به عنوان مشاوران فرماندار گچساران انتخاب شدند که این موضوع با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی روبرو شده است؛ واکنش طنز این پایگاه خبری به این موضوع: گفت: شنیدی چند مدتیه توجه خاصی به قشقایی‌های گچساران که همیشه دم از بی عدالتی و […]

به گزارش خبرآوران طی روزهای گذشته ۶ نفر از جوانان قشقایی در گچساران به عنوان مشاوران فرماندار گچساران انتخاب شدند که این موضوع با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی روبرو شده است؛ واکنش طنز این پایگاه خبری به این موضوع:

گفت: شنیدی چند مدتیه توجه خاصی به قشقایی‌های گچساران که همیشه دم از بی عدالتی و تبعیض میزنن و گلایه‌مند هستن شده!
گفتم: نه چطور؟
گفت؛ ای بابا مگه ندیدی دکتر محمود کریمی رو آوردن کنار تاج‌گردون و اونم به خبرنگارا لوح تقدیر داد تازه باهاشونم روبوسی کرد بعدشم همگی رفتن ناهار!
گفتم: خب!!!
گفت: خب نداره این مهم نیست تازه تو جلسه تجلیل از خبرنگاران گروه موسیقی هم از ترکهای قشقایی بودن و حتی مجری برنامه به این موضوع اشاره کرده که اگه قشقایی‌ها گلایه دارن از بی‌عدالتی اینجا دیگه گروه موسیقی از خودشونه!!

گفتم: خب!!

گفت: از اینم بگذریم  از طرف فرمانداری گچساران ۶ تا از جووونای قشقایی رو به عنوان مشاور معرفی کردن و حکم زدن براشون و این یعنی اهمیت دادن و توجه به قشقایی‌ها دیگه!! نکنه بازم می‌خوای انکار کنی ها!!
گفتم‌: والا چی بگم طرف با پسرش دعواش می‌شه و بعد از کلی جر و بحث بهش می‌گه اگر نه بخاطر یارانه‌ت بود الان کشته بودمت!